Garážové stání

Hliníkové garážové stání

Nabízíme Vám absolutní novinku na českém trhu - systémové hliníkové garážové stání , které lze svou velkou kompatibilností a velkou škálou rozměrů použít takřka na zastřešení jakéhokoliv „Vašeho miláčka“.

Jediné co potřebujete je jedna stěna na kterou Vám stavbu přikotvíme. Celá konstrukce je hliníková opatřena povrchovou úpravou (prášková vypalovaná barva Komaxit – více jak 200odstínů barev dle vzorníku RAL) a jako prosklívací materiál používá komůrkový polykarbonát v různých tloušťkách a s různou tepelnou izolací.

Tepelná izolace garáže

Ptáte se na co potřebujete tepelnou izolaci u garážového stání? Odpověď je jasná . Tento systém nabízí bezproblémové dodělání stěn a v tomto případě se stává z garážového stání celá garáž . Největší výhodou těchto staveb je minimální údržba (takřka žádná).

Odpadá každoroční natírání dřevěných staveb. Neotálejte nás oslovit a vyžádat si cenovou nabídku.

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.