Pergoly a verandy

Systémové hliníkové pergoly a verandy

Nabízíme Vám absolutní novinku na českém trhu. Jedná se o systémové hliníkové pergoly, verandy a střechy, které lze pro svou velkou kompatibilnost použít takřka na zastřešení všeho, co Vás napadne.

Jediné, co potřebujete, je jedna stěna, na kterou Vám stavbu přimontujeme. Celá konstrukce je hliníková a opatřena povrchovou úpravou (prášková vypalovaná barva Komaxit – více jak 200 odstínů barev dle vzorníku RAL) a jako prosklívací materiál používá komůrkový polykarbonát v různých tloušťkách a s různou tepelnou izolací.

Tepelná izolace pergoly, verandy

Ptáte se, na co potřebujete tepelnou izolaci u pergoly? Odpověď je jasná. Tento systém nabízí bezproblémové dodělání stěn a v tomto případě se stává z pultové střechy krásná zimní zahrada. Největší výhodou těchto staveb je minimální údržba (takřka žádná).

Odpadá každoroční natírání dřevěných staveb.

Neotálejte nás oslovit a vyžádat si cenovou nabídku.

Galerie

  • Pergoly a verandy
  • Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.