Aktuality

 • 24.10.2019 - Jak zazimovat zahradní domek

  Dřevěné domky z MONPLASTU Vám pomáhají s prací venku, zkrášlují Vaši zahradu a poskytují útočiště dětským hrám. Za to všechno je ale potřeba se o ně náramně starat. Dopřejte jim proto náležitou péči, aby Vám mohly sloužit co nejdéle. Jejich údržba je důležitá a věřte, že se Vám to vyplatí. Podzim je tu a zima tu bude zakrátko, proto je potřeba myslet na změnu počasí, které může zahradní domky ohrozit.

  » více

 • 29.10.2013 - Kurníky pro slepice a králíky

  Kurník pro slepice a králiky, dřevěné kurníky pro chov slepic a králíků. Slepičí a králičí kurníky v současné době prodáváme pouze nezateplené. V průběhu roku připravujeme zcela nový domácí dřevěný kurník zateplený. Domácí kurníky dodáváme ve formě stavebnice, kteráou si můžete vyzvednout v našem výstavním centru, nebo Vám je zavezeme nebo pošleme. Sestavení kurníku pro slepice a králíky je velmi snadné.

  » více

 • 16.7.2012 - Sleva 10% na zahradní domky prodloužena!

  Sleva 10% na zahradní domky od naší společnosti prodloužena! Nabízíme našim zákazníků SLEVU 10% na všechny zahradní domky, domky na nářadí a zahradní chatky. Uvedené ceny na tomto webu jsou již po slevě 10%.

  » více

 • 1.2.2012 - Zimní sleva 10% na všechny chatky do konce měsíce února 2012

  Nabízíme našim zákazníků ZIMNÍ SLEVU 10% na všechny zahradní domky, domky na nářadí a zahradní chatky. Přihlašte se o slevu v naší poptávce nebo na telefonním čísle 739 031 132. Uvedené ceny na tomto webu jsou základní a z nich Vám odečteme slevu 10%. Zimní slevová akce platí do 29.2.2012.

  » více

 • 1.11.2011 - Představujeme: zahradní chatka JANA

  Nevíte kam s nářadím? Ideální "doplněk" na Vaší zahradu. Více informací získáte zde.

  » více

 • 27.9.2011 - Představujeme: zahradní domek Michala

  Zahradní domek „Michala“ z kvalitního sušeného smrkového dřeva. Obvodové palubky s pero-drážkou o síle 28mm dodávají této stavbě mohutný vzhled. Zahradní domek tvoří velká obytná místnost o vnějším rozměru 4,95x4m a to za přijatelnou cenu 51.099,- CZK včetně DPH.

  » více

 • 14.7.2011 - Spuštěna webová prezentace

  Spustili jsem pro Vás nový web s kompletní nabídkou produktů.

  » více

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.