Produkty

Typizované zahradní domky, chatky, domky na nářadí, zahradní nábytek či houpačky. Můžete vybírat z několika typů dle Vašich představ.

Zahradní domky

Potřebujete-li na zahradu nějakou větší stavbu, kterou můžete využít jako letní domek pro návštěvy nebo pro Vaše ratolesti? Zahradní domky jsou svým vzhledem a rozměrem považovány jako dominanta zahrady, proto jsme pro Vás připravili krásné dřevěné stavby které Vaší zahradu zkrášlí.

Zahradní chatky

Zahradní chatky mají obvodové stěny z palubek tloušťky 28 mm, spojené křížovým spojem (stejně jako srub). Střecha je sedlová z palubek tl. 19mm.

Domky na nářadí

Pokud ovšem potřebujete zahradní domek spíše určený k uskladnění zahradního nářadí a zahradní techniky i v tomto případě máme pro Vás řešení. Dřevěné nářaďové domky mají dobrý přístup, i pro větší zahradní techniku, které zaručují vždy dvoukřídlé dveře. Je jen na Vás jaký rozměr si vyberete.

Zahradní nábytek

Jako další z nabídky bychom rádi představili „zahradní nábytek“. Zahradní nábytek je vyráběn z masivního materiálu, který nejen, že dobře vypadá, ale hlavně je velmi pevný a stabilní. Zahradní nábytek můžeme dodat jak v surovém stavu připraveném k povrchovému ošetření (nátěru) nebo již povrchově upraven dle Vašeho výběru odstínu.

Zahradní houpačky

Nejen pro Vaše ratolesti, ale i pro Vaši relaxaci jsme schopni vyrobit zahradní houpačky všeho druhu. Zahradní houpačky jsou opět vyráběny z masivního materiálu, který zaručí dlouhou životnost, pevnost a stabilitu. Pokud Vás nezaujme naše široká nabídka , neváhejte nás kontaktovat s Vaší představou.

Pergoly a verandy

Systémové hliníkové pergoly, verandy a střechy, které lze pro svou velkou kompatibilnost použít takřka na zastřešení všeho, co Vás napadne.

Garážové stání

Hliníkové garážové stání , které lze svou velkou kompatibilností a velkou škálou rozměrů použít takřka na zastřešení jakéhokoliv „Vašeho miláčka“.

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.