Domky na nářadí

Domky na nářadí

Zahradní domky na nářadí dodáváme na paletě obalené fólií. Nářaďové domky mají obvodové stěny z palubek tloušťky 28 mm, spojené křížovým spojem (stejně jako srub). Střecha je sedlová z palubek tl. 19mm. Součástí dodávky je veškeré kování, spojovací materiál a montážní návod. Součástí dodávky domku je také základní střešní krytina – lepenka. Součástí stavebnice není podlaha, výplně oken a dveří a povrchová úprava dřevěných komponentů.

Nářaďový domek pro Vaši zahradu

V případě zájmu Vám přivezeme zahradní nářaďový domek na paletě až k Vám domů (na místo určení). Pokud si myslíte, že montáž stavebnice zahradního domku nezvládnete tak i v tomto směru Vám vyhovíme. Přijedeme, přivezeme sebou stavebnici a smontujeme ji na Vámi určeném místě.

Domek na nářadí MARTA 2,88x2,88m

Domek na nářadí MARTA 2,88x2,88m Domek na nářadí MARTA 2,88x2,88m

Termín dodání: dle telefonické dohody

Zahradní domek na nářadí „Marta“ tvoří velká obytná místnost o vnějším rozměru 2,88x2,88m.


41.140,- Kč

Zobrazit detail

Domek na nářadí FILIP 2x2,5m

Domek na nářadí FILIP 2x2,5m Domek na nářadí FILIP 2x2,5m

Termín dodání: dle telefonické dohody

Domek na nářadí „Filip“ tvoří velká obytná místnost o vnějším rozměru 2x2,5m.


24.805,- Kč

Zobrazit detail

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.